Mutfak Dolapları sektörü gitgide ivme kazanıyor. Artık birinci sınıf mutfakları bile ucuza mal etmek zor değil. Sektör büyüdükçe ülkemizde kaliteli ve ekonomik mutfak modelleri talep eden müşteri sayısı artıyor. Beşiktaş Mutfak merkezi İstanbul, Beşiktaş’ta bulunan bir mutfak dolabı hizmetleri sağlayıcısı ve sektörde tam 30 yıldır mevcutlar. Bu yüzden neredeyse yüzlerce mutfak montajı yaparak devasa bir tecrübeye sahip olmuşlar.

Vizyonları birinci sınıf mutfakları en ekonomik ücretlere yapmak.

Beşiktaş mutfak uzun yıllardır akrilik mutfak dolapları, lake mutfak dolapları, membran mutfak dolapları, high gloss mutfak dolaplarını müşterilerinin arzuları doğrultusunda planlayarak montajlıyor. Bunu yaparken mentör ücretleri, nakliye ücretlerini kısarak kâr ettiği ücreti müşterilerine yansıtıyor. Böylece piyasanın en ucuz ve kaliteli mutfak dolaplarını rahatlıkla müşterilerine sunuyor. Hatta Country mutfak modelleri ve rustik mutfak modelleri konusunda da oldukça uzmanlar. Gerektiğinde birinci sınıf mimarlarla, gerektiğinde en ekonomik mutfak talep eden müşterilerle muhatap oluyorlar. Ve bunu hızlı hizmet, zamanında teslim montaj, güler yüzlü ustalarla yapabilmeyi başarıyorlar.

Eğer sizde mutfak dolabı yaptırmayı planlıyorsanız. En kaliteli mutfak dolabı modellerini ekonomik fiyatlarla mutfağınıza taşımak istiyorsanız Beşiktaş Mutfak ile çalışmalısınız. Ekstradan arzu edeceğiniz çimstone, granit tezgah, çelik, porselen kulplarla akrilik mutfağınız eşsiz bir oturma odasına dönüşecektir. www.besiktasmutfak.com adresinden sitelerini ziyaret edebilir; mail, telefon veya watsapp’tan ulaşıp ölçülerinizi belirtmeniz durumunda en kısa sürede ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz.

İletişim bilgileri

0505 867 23 05 numarasından arayabilir, whatsaap’tan fiyat alabilir veya [email protected] mail ile ölçülerinizi atabilirsiniz

Sitenin ana sayfa açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz.

İNANILMASI GÜÇ FİYATLARA BİRİNCİ SINIF MUTFAK MODELLERİ YAPIYORUZ

Beşiktaş Mutfak firması olarak mutfakları çok ekonomik rakamlara mal edip bunun tamamını müşterilerimize yansıtıyoruz. Yani hem birinci sınıf mutfak modelleri montajlayıp hemde inanılmaz fiyatlar veriyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz?

İşçilerimizin ustalığı, pratikliği ve uzun yıllardır oluşmuş birikimleri sayesinde zamandan kâr ediyoruz. Nakliye ve mentör ücretlerini mükemmel dakiklikle planlayarak yarı yarıya indiriyoruz. Ve daha birçok ustalıkla kurguladığımız detaylar sayesinde müşterilerimizin inanmakta güçlük çektiği mutfak fiyatları verebiliyoruz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir