Lake Mutfak Dolapları Beşiktaş Mutfak’ta

Lake mutfak dolapları son yılların en gözde mutfak kapak modellerindendir. Özellikle son 5 senedir yükselen country lake mutfak dolabı modelleri trendi, lake kapakların yıldızını oldukça parlattı. Peki nedir bu lake mutfak dolapları?

Lake kapaklar mdflam üzerine atılan koruyucu astar ve lake boyasından ibarettir. Bu sebeple ahşap tonlarına en çok yakınlaşabilen mutfak dolabı modelidir. Lake boyası pürüzsüz ve hava, nem geçirmez yapıya sahip olsa da ahşap görünümünü maskeleyecek bir pvc kaplamaya sahip değildir. Bu yüzden son yıllarda Avrupa ve Amerika mutfak piyasasında lake mutfak dolapları oldukça fazla ilgi görmektedir.

lake mutfak dolapları

Lake mutfak dolaplarının fiyatları nedir?

Lake mutfaklar diğer modellere nazaran pahalı değildir. Yani akrilik, high gloss veya membran modellerden bahsediyoruz. Fiyatlar hemen hemen aynıdır. Yani ortalama on metrekarelik bir mutfağa lake mutfak dolapları yaptırmak 3.500 tl civarı bir fiyattan başlar. Seçeceğiniz aksesuarlar veya tezgahın kalitesine göre fiyatlar farklılıklar gösterebilir. Seçeceğiniz evye bile fiyat konusunda oldukça yüksek farklılıklar yaratabilir.

Lake Mutfakların Avantajları

  • Lake mutfaklar oldukça klas bir görünüme sahiptir.
  • Özellikle klasik modellerde en çok lake kapaklar kullanılır.
  • Boyasını yenileyebilme imkanı vardır. Böylece sıkılınca değiştirebilirsiniz.
  • Lake kapaklar nem ve hava geçirmezdir.

Sizde eğer lake mutfak dolapları yaptırmaya karar verirseniz mutlaka http://www.besiktasmutfak.com/lake-mutfak-dolaplari/ adresine uğrayın ve hemen fiyat alın.

Beşiktaş Mutfak sitesinden alıntı:

Lake Kapak Nedir?

Lake mutfak dolabı modelleri son yılların en popüler mutfak kapak çeşididir. Uzun ömürlü, neme, buhara, solmaya dayanıklı bu kapağın üretimi diğerlerinden oldukça farklıdır. Akrilik kapaklar, membran kapaklar, laminant kapaklar, high gloss kapaklar mdf üzerine tutkal ile yapıştırılan pvc kalıp ile elde edilir. Oysa Lake mutfak kapakları bir ahşap boyama tekniğidir. ilk olarak ham MDF üzerine atılan birinci sınıf polyester ile kalıplanır lake kapak. Sonrasında üzerine astar atılır ve en son poliüretan boyalarla boyanır. Renk kartelası mevcut değildir. Sonsuz renk seçeneği uygulanabilir Lake kapaklar uzun ömürlü ve tüm sağlık belgelerine sahip, solunabilir poliüretan boya ile kaplıdır.

Mutfak Dolapları sektörü gitgide ivme kazanıyor. Artık birinci sınıf mutfakları bile ucuza mal etmek zor değil. Sektör büyüdükçe ülkemizde kaliteli ve ekonomik mutfak modelleri talep eden müşteri sayısı artıyor. Beşiktaş Mutfak merkezi İstanbul, Beşiktaş’ta bulunan bir mutfak dolabı hizmetleri sağlayıcısı ve sektörde tam 30 yıldır mevcutlar. Bu yüzden neredeyse yüzlerce mutfak montajı yaparak devasa bir tecrübeye sahip olmuşlar.

Vizyonları birinci sınıf mutfakları en ekonomik ücretlere yapmak.

Beşiktaş mutfak uzun yıllardır akrilik mutfak dolapları, lake mutfak dolapları, membran mutfak dolapları, high gloss mutfak dolaplarını müşterilerinin arzuları doğrultusunda planlayarak montajlıyor. Bunu yaparken mentör ücretleri, nakliye ücretlerini kısarak kâr ettiği ücreti müşterilerine yansıtıyor. Böylece piyasanın en ucuz ve kaliteli mutfak dolaplarını rahatlıkla müşterilerine sunuyor. Hatta Country mutfak modelleri ve rustik mutfak modelleri konusunda da oldukça uzmanlar. Gerektiğinde birinci sınıf mimarlarla, gerektiğinde en ekonomik mutfak talep eden müşterilerle muhatap oluyorlar. Ve bunu hızlı hizmet, zamanında teslim montaj, güler yüzlü ustalarla yapabilmeyi başarıyorlar.

Eğer sizde mutfak dolabı yaptırmayı planlıyorsanız. En kaliteli mutfak dolabı modellerini ekonomik fiyatlarla mutfağınıza taşımak istiyorsanız Beşiktaş Mutfak ile çalışmalısınız. Ekstradan arzu edeceğiniz çimstone, granit tezgah, çelik, porselen kulplarla akrilik mutfağınız eşsiz bir oturma odasına dönüşecektir. www.besiktasmutfak.com adresinden sitelerini ziyaret edebilir; mail, telefon veya watsapp’tan ulaşıp ölçülerinizi belirtmeniz durumunda en kısa sürede ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz.

İletişim bilgileri

0505 867 23 05 numarasından arayabilir, whatsaap’tan fiyat alabilir veya [email protected] mail ile ölçülerinizi atabilirsiniz

Sitenin ana sayfa açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz.

İNANILMASI GÜÇ FİYATLARA BİRİNCİ SINIF MUTFAK MODELLERİ YAPIYORUZ

Beşiktaş Mutfak firması olarak mutfakları çok ekonomik rakamlara mal edip bunun tamamını müşterilerimize yansıtıyoruz. Yani hem birinci sınıf mutfak modelleri montajlayıp hemde inanılmaz fiyatlar veriyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz?

İşçilerimizin ustalığı, pratikliği ve uzun yıllardır oluşmuş birikimleri sayesinde zamandan kâr ediyoruz. Nakliye ve mentör ücretlerini mükemmel dakiklikle planlayarak yarı yarıya indiriyoruz. Ve daha birçok ustalıkla kurguladığımız detaylar sayesinde müşterilerimizin inanmakta güçlük çektiği mutfak fiyatları verebiliyoruz.

 

Panel çit- Tel Çit nedir? 

Günümüzde panel çitler bahçe çitleri konusunda devrim yaratmıştır. Bunun birçok nedeni var. Öncelikle bahçe duvarlarından bizi kurtarmasını örnek gösterebiliriz. Ağır, zahmetli, gün ışığını kesen bahçe duvarlarını kimse tercih etmiyor artık. Öte yandan tahta çitler daha az zahmetli olmasına rağmen yine de panel çit veya tel örgü kadar avantajlı değildir. Panel çitler genellikle 2,5 cm aralıklarla galvanizli ve pvc kaplı bir çubukla birbirlerinin aralarına kaynatılmış 1-3 metre ebatlarındadır. Bu paneller aralıklarla yerleştirilen, yere sabitlenmiş demir direklere vidalanır. Böylece istenilen alan çitle çevrelenmiş olur. Fakat ortamdaki ışığı veya görüntüyü kesmeyen bir çit sistemidir bu. Eğer isterseniz çitleri aralıksız filelerle destekleyebilir veya sarmaşık, ağaç gibi peyzaj etkenleri ile kapatabilirsiniz.

Montajı oldukça kolay olan panel çitler kurulduktan sonra herhangi bir bakım gerektirmez. Paslanmaz galvanizle kaplı demir çubukları pvc veya özel bir boya ile kaplı olduğu için yağmurdan ve nemden etkilenmez. Neredeyse 20 yıllık bir ömürleri vardır. Güneş ışığı da panel çitleri herhangi bir biçimde etkilemez.

Panel Çitlerin Bakımı

Panel çitlerin bakım gerektirmediğini söylemiştik. Fakat eğer ki vidalama sistemleri gevşer veya yerinden sökülürse, basit bir anahtar veya matkap yardımı ile onları sıkıp mukavemetlerini artırabilirsiniz. Eğer az çok anlıyorsanız panel çitleri taşıma, sökme işlemlerini kendiniz bile yapabilir veya ek alan oluşturabilirsiniz. Bunun dışında tozlanan panel çitlerinizi tazyikli su ile yıkamaktan başka herhangi bir bakım işlemi yapmanıza gerek yoktur.

Biz Marmara Tel Çit olarak uzun yıllardır tel örgü, tel çit, jiletli tel, dekoraçim ve çit konusunda aklınıza gelebilecek bütün imkanlarla hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla bu konuda büyük bir tecrübeye sahibiz. Özellikle dikkat ettiğimiz konu ise panel çit ara direklerini yere sağlam monte etmektir. Böylelikle çitlerin sağlamlığı uzun yıllar boyunca korunmuş olur. Aynı zamanda birinci sınıf hırdavat kullanmakta çitlerin montajının uzun yıllar sağlıklı kalmasında büyük bir etkendir.

Eğer size panel-tel çit yaptırmaya karar verdiyseniz ve dürüst, ilkeli ve aynı zamanda ucuz bir firma ile çalışmak istiyorsanız mutlaka iletişim sayfamızdaki numaramızdan veya [email protected] adresinden bizimle iletişime geçiniz.