Marmara Tel Çit, Kocaeli, İzmit, Bursa, Yalova ve İstanbul çevresinde tel örgü, panel çit, dekoraçim, jiletli tel, spor sahaları tel kafes çitlerinin inşası konusunda uzman ve kaliteli ekibi ile hizmet vermektedir. Marmara Tel Çit’in bilinirliği müşterilerine verdiği uygun fiyatlar ve yüksek kaliteli malzemeleri, kaliteli işçilikle inşa etmesi dolayısıyla hızla artmaktadır. Marmara Bölgesinde özel mülklerden, yüksek güvenlikli bölgelere, okullardan, büyük site bahçelerine kadar birçok müşterimize tel, panel çit, dekoraçim, tel örgü hizmeti vermeye halen devam etmekteyiz.

Dürüst işçilik ilkemizi, sağlam ve birinci sınıf malzemelerin gücü ile biraraya getirdiğimiz için uzun yıllar dayanabilecek çitler yapıyoruz. Birçok çit malzemesini kendimiz ürettiğimiz için bunu fiyatlara kırılma şeklinde yansıtıyoruz. Yani bizimle çalışmak size hem zaman, hemde hesaplı bir ortaklık olarak geri dönüyor.  Vizyonumuz tel çit konusunda bölge lideri olmaktır.

Çok Uygun Fiyat Garantisi

Marmara Tel Çit’in fiyatları o kadar uygundur ki, sizde aldığınız fiyatlarla karşılaştırdığınızda oldukça şaşıracaksınız.

Profesyonel Ekip

Tel Çit konusunda uzman ekibimiz işinizi kaliteli ve o kadar hızlı bitirecek ki, son teller gerildiğinde şaşıracaksınız.

Mutlu Müşteri Garantisi

Müşterilerimiz işi onaylayıp elimizi sıkmadan çit bölgesinden ayrılmıyoruz. Ta ki yüzünüz gülene kadarç Sizde mutlu müşterilerimizin arasına katılın.

Kocaeli tel çit ile bilinen sitemiz, merkezi Kocaeli’de olup tüm Marmara Bölgesinde hizmet vermektedir. Yalova, Bursa, İstanbul başat merkezlerimiz olup aklınıza gelebilecek her türlü çit işinin altından kalkacak profesyonel ekip ve imkanlara sahibiz.

Büyük siteler, devlet arazileri, özel mülkler, arsalar, bağ ve bahçeler, spor alanları gibi ihtiyaç duyulan bütün çit çözümü gereken yerlerde hizmet verdik. Bu yüzden yüksek bir tecrübeye sahibiz. Bütün işlerin altından kalkacağımızdan şüpheniz olmasın.