Hizmetlerimiz

Panel Çit

Panel çit son yılların en gözde ve ucuz çit sistemidir. Pvc kaplı galvaniz çitler aynı zaman oldukça uzun ömürlüdür. Kurulumu da gayet pratik olan Panel Çitler özellikle özel alan, bahçe çiti çevirmede oldukça fazla tercih edilen biz alan çevirme hizmetidir.

Tel Örgü

Galvaniz tel örgünün ömrü neredeyse 30 yıldır. Bu kadar uzun süre içerisinde paslanmadan, bozulmadan arsalarınızı ve özel mülklerinizi dayanıklı tel örgü ile çevirtebilirsiniz. İstediğiniz mm-aralıklarında, pvc kaplı, ve jiletli-dikenli olarak tercih edilebilir.

Dekoraçim

Son yıllarda genellikle büyük sitelerin alan çevrelemesinde çim çitler kullanılır. Çünkü oldukça doğal bir görünümü vardır. Neredeyse organik çim çitlerden ayırt edilemez. Yanmaya dayanıklı yüksek kaliteli malzemeden üretilir.

Dikenli-Jiletli Tel Örgü

Kullanım alanı yüksek güvenlik talep edilen alanlardır. Özel mülkler, askeri alanlar veya tercihe göre bahçelerde bile kullanılabilir. Hem jiletli hemde dikenli seçenekleri mevcuttur. Tel örgü, panel çit, tel çit üzerine monte edilebilir.

Spor Saha Uygulamaları

Antreman alanı, halı sahalar, tenis kortları gibi kapalı spor alanları için isterseniz boru kafesli panel çit uygulamaları veyahut tel örgü sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Pano Çit

Birbirine yakın veya kısa dikdörtgen demir direklerin arasına veya içine yerleştirilen, genelde duvar yükseltmek için kullanılan bir çit çeşididir.

Marmara Tel ve Panel Çit Marmara bölgesi etrafında özellikle Kocaeli, İstanbul, Bursa, Yalova illerinde oldukça aktif olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz içerisinde özellikle son yıllarda oldukça popüler olan, ucuz ve kolay montajlanan tel çit – panel çit; klasik alan çevirme hizmeti olan tel örgü, panel çitler veya tel örgülerin üzerine güvenliği maksimum artırmak için montajlanabilen dikenli-jiletli tel, özellikle basket sahaları, halı sahalar, teniz kortlarını kafese almak suretiyle montajlanan spor saha tel örgü uygulamaları bulunmaktadır.

Müşterilerimiz bizi arayarak veya mail vasıtası ile ölçüleri verebilir ve kısa süre içerisinde çevirmek istediği alanın maliyetini öğrenebilir. Fiyat politikası, ürünlerin sınıflarını asla değiştirmez. Her zaman için birinci sınıf galvaniz teller ve pvc kaplamalar, dolgun demir direkler kullanılır.