Dekoraçim (Çim Çit)

Çim Çit

Son yılların en popüler çit uygulamasıdır dekoraçim-çim çit. Özellikli büyük sitelerin çit uygulamaları paneller üzerine yerleştirilen çim çitler ile uygulanmaktadır. Çünkü Tamamen geçirgenliği kapatarak dış dünya ile bağlantıyı keser. Bunu yaparken duvarların kasvetli doğasından da kurtarır. Çünkü Dekoraçim‘in neredeyse organik çime yakın bir dokusu vardır. Neredeyse bahçe bitkilerinden ayırt edilemez ve keyifli, temiz bir görüntü verir.

Yanmaz, doğal kaplama

Çim çitlerin en önemli detaylarından biri yanmaya dayanıklı olmasıdır. Alev almayan yapısı aynı zamanda güneş ışınlarının uzun süreli yıpratıcı etkisine de dayanıklıdır. Solması uzun yıllar alır. Basit bir fıskiye su yardımı ile toz ve kirinden temizlenebilir. Yağmur sezonları da kendi kendine arındığı için temizlemeye gerek kalmaz. Çim çitler, panel çitler üzerine monte edilen bir yapıdır. Beton veya toprağa gömülü demir direklerin arasına yerleştirilen panellerin üzerine sağlam kelepçeler ile bağlanır.

Bahçenizdeki bitkilerden ayırt etmek oldukça zor

Dekoraçimlerin en büyük avantajı hem dışarıya özel mülkünüzden görüntü vermez ve bahçe bitkilerinden ayırt edilemez derecede organik çim dokusu ile sizi duvarların kasvetinden kurtarır.

Sizde eğer bahçenizi doğal dokusu sebebiyle dekoraçim-çim çit ile çevirmek isterseniz, Marmara Tel Çit ile iletişime geçebilir ve çim çit fiyatlarını çekinmeden sorabilirsiniz. Unutmayın, en uygun fiyat garantisi her zaman bizdedir.