Jiletli Tel Çit Uygulamaları

Jiletli Tel Çit Uygulamaları

Jiletli teller genelde yüksek güvenlik gerektiren arazilerde tel örgü veya panel çit bloklarının üzerine montajlanır. Bir-iki metrelik çit uzunluğunun üst bölümüne tel gergilerle montajlanan jiletli teller herhangi bir canlının kolayca çiti aşamayacağı bir engel teşkil eder. Bu sayede maksimum güvenlik sağlar. Kendi içinde ikiye ayrılan Jiletli tellerin, birbiri içine geçmiş dairelerde oluşan düzlemsel ve düz hat jiletli tel olarak iki çeşidi bulunmaktadır.

Galvanize batırılmış çelik dolgulu jiletli teller aynı zamanda bilenmiş iki sivri uçlu yoğun jiletlerle kaplıdır. Dokunmak bir teni kanatmaya yeterlidir. 450 mm açıklıkla yan yana duran jiletler bir insan elinin geçebileceği kadar aralığa bile sahip değildir.

Panel çit veya tel örgü üzerine yerleştirilen düzlemsel veya düz hat jiletli tel fiyatları için mutlaka bizimle iletişime geçin ve uygun fiyatlarımıza göz atın.

Düz Hat Jiletli Tel

Sıcak daldırma çelik galvanizli telden üretilir. Paslanmaz çeliktir ve jilet keskinliği uzun yıllar körelmez. 0.50 mm. jilet sac kalınlığı mevcuttur.Jilet ara mesafesi 20-40 mm. arasında değişkenlik gösterir.

Düzlemsel Daireli Jiletli Tel

En yaygın jiletli tel uygulamasıdır. Düzlemsel daireler içinden herhangi bir uzvun geçmesi mümkün değildir. Malzeme kalitesi ve jiletlerin keskinliği görsel olarak caydırmaya yeterlidir. Galvanize batırılmış paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Jiletleri uzun yıllar körelmez. Jilet kalınlığı 0.50 mm.’ dir.