Panel Tel Çit Sistemleri

Panel Çit Nedir?

Panel Çit ve Tel Çit ismi aynı çevreleme sistemleri için kullanılmaktadır. Son yılların en gözde çit sistemi olan bu paneller, galvaniz, kalın ve güçlü tellerin pvc ile kaplanması sonucu elde edilir. Genellikle bir buçuk metre genişlik ve boy oranına sahip bu dayanıklı paneller isteğe göre bir veya iki metre aralıklarla yerleştirilen demir boruların arasına panel-panel montajlanır. Panel içi galvaniz aralıkları 0.5 – 1.mm olarak değişim gösterir. Metal galvanizler genelde yeşil renktedir ve dayanıklılığı artırmak için polyester esaslı boya ile kaplanır. Panel montajlama işi bittiğinde oldukça estetik bir yapı ortaya çıkar. Çünkü Tel çit aralıklarından dolayı geçirgen olduğu için hem alanınız çevrelenmiş, hemde duvar gibi boğuk bir yapıya mahkum kalmamış olursunuz.

Panel Çit‘in en tercih nedeni hem ucuz maliyetidir. Aynı zamanda müşteriler montajı için günlerce beklemek zorunda kalmaz. Küçük alanlarda bir gün, daha geniş alanlarda en fazla 4 güne kadar montaj süresi vardır. Panel çitler birbirine vidalanarak montajlandığı için kullanıcılar herhangi bir tamir işlemini kendi başlarına rahatça halledebilirler.

Panel-Tel Çit Nerelerde Tercih Edilir?

Panel Çitlerin kullanım alanı sınırsızdır. Büyük orman arazileri dışında neredeyse günümüzde bütün arazi çevreleme işlerinde tel örgü ile birlikte başat üründür. Bu sebeple bugüne kadar Tel Çit montajı yaptığımız yerlerin başında özellikle büyük sitelerin çit çevrelemesi yer alır. Genellikle dekoraçim ile kaplı panel çitler büyük sitelerin duvar çitlemesinde kullanılan en popüler üründür. Bunun yanında okul bahçeleri, villa bahçeleri, devlet binaları, boş arazi çevrilmesinde de panel çit kullanımı yaygındır.

Panel çitlerin bu denli kullanımının yaygın olmasının sebebi elbette fiyatıdır. Montaj maliyeti düşük olduğundan fiyatlandırma konusunda cömert olmamak elde değildir. İsteğe göre bir, bir buçuk veya 2 metreye kadar uzayabilen panel boyu oldukça idealdir. Aynı zamanda panellerin üzeri güvenliği artırmak amacı ile jiletli-dikenli tel çit ile kaplanabilir.

Sizde Panel Çit montajını seçerek bahçelerinizde, bağ bahçelerinizde, dış mekandan kopmadan bir çit çözümüne kavuşabilirsiniz. İsteğe göre organik bitkiler ile çitinizin önünü kapayabilir veyahut dekoraçim seçeneği ile oldukça klas görünen organik bir çit yaptırabilirsiniz.

Galvanizli metal, polyester uzun ömürlü boya…

Panel-Tel Çitlerin uzun ömrünün sırrı metal galvaniz, dayanıklı ve esnek tellerdir. Aynı zamanda bu galvanizli teller polyester esaslı boya ile kaplandığı için paslanmaya ve dış etkenlerden korunmaya ehildir. Panel çit, son yılların en gözde çit çevreleme hizmetidir.

Sizde bizi iletişim numaramızdan arayarak Panel Çit montajı için fiyat isteyebilir ve en kısa zamanda randevu alabilirsiniz. Marmara Tel Çit firmamızdan alacağınız hizmet birinci sınıf olacaktır. Alanında usta çalışanlar ve birinci sınıf malzemeler ile panel çitlerinizi Marmara Tel Çit‘e emanet edin.

Yalova tel çit hizmetleri için: Yalova Tel Çit

Kocaeli tel çit hizmetleri için: Kocaeli Tel Çit