Spor Saha Çit Uygulamaları

Spor Kompleksleri İçin Çit Uygulaması

Özellikle halı saha, spor kompleksi, tenis kortları, basket sahaları gibi alanlarda belirlenen sahayı komple veya yarı açık olarak kapatmak için uygulanan oldukça detaylı bir çit çözümüdür.

Genellikle kafes demir iskeleye gerilen tel örgü biçiminde uygulanır. Galvanizli tellerin pvc kaplı olması tercih edilir. Veyahut panel çit ile iki metre veya daha uzun olarak çevrilebilir. Özellikle site arazilerinde spor arenalarının çit çevrelemesinde panel çit tercih edilmektedir. Kısmen bazı sahalar, özellikle basket sahaları veya tenis kortları yarı açık olarak çevrilebilir.

Kafes iskelesi güçlü demir borularla birbirine kaynatılır ve yüksek kullanım potansiyeli hesaplanarak mukavemeti artırılması için sert bir şekilde gerilir. Pvc kaplı paslanmaz çelik telleri kaplayan pvc, hava şartlarına karşın on yıllarca süren bir koruma sağlar.

Sizde eğer halı saha, tenis kortu veya basket sahalarınızı uygun fiyatla ve birinci sınıf işçilik ve malzeme ile tel örgü uygulaması ile kaplamak isterseniz  Marmara Tel Çit ile iletişime geçebilir ve spor saha fiyatlarını sorabilirsiniz. Unutmayın, en uygun fiyat garantisi ile hizmet ediyoruz.

Spor Sahalarınız İçin En Dayanıklı Seçim

Spor arenaları, halı sahalar, tenis kortlarını ister kafes tel örgü, isterseniz uzun panel çit uygulamaları ile çevirebilirsiniz.