Reliable construction service since 1973. We are not just building houses. We are building dreams.

Alan Çevirme Hizmetlerimiz

Panel Çit

Panel çit son yılların en gözde ve ucuz çit sistemidir. Pvc kaplı galvaniz çitler aynı zaman oldukça uzun ömürlüdür. Kurulumu da gayet pratik olan Panel Çitler özellikle özel alan, bahçe çiti çevirmede oldukça fazla tercih edilen biz alan çevirme hizmetidir.

Tel Örgü

Galvaniz tel örgünün ömrü neredeyse 30 yıldır. Bu kadar uzun süre içerisinde paslanmadan, bozulmadan arsalarınızı ve özel mülklerinizi dayanıklı tel örgü ile çevirtebilirsiniz. İstediğiniz mm-aralıklarında, pvc kaplı, ve jiletli-dikenli olarak tercih edilebilir.

Dikenli-Jiletli Tel Örgü

Kullanım alanı yüksek güvenlik talep edilen alanlardır. Özel mülkler, askeri alanlar veya tercihe göre bahçelerde bile kullanılabilir. Hem jiletli hemde dikenli seçenekleri mevcuttur. Tel örgü, panel çit, tel çit üzerine monte edilebilir.

Dekoraçim

Son yıllarda genellikle büyük sitelerin alan çevrelemesinde çim çitler kullanılır. Çünkü oldukça doğal bir görünümü vardır. Neredeyse organik çim çitlerden ayırt edilemez. Yanmaya dayanıklı yüksek kaliteli malzemeden üretilir.

Spor Saha Uygulamaları

Antreman alanı, halı sahalar, tenis kortları gibi kapalı spor alanları için isterseniz boru kafesli panel çit uygulamaları veyahut tel örgü sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Pano Çit

Birbirine yakın veya kısa dikdörtgen demir direklerin arasına veya içine yerleştirilen, genelde duvar yükseltmek için kullanılan bir çit çeşididir.

Marmara Tel Çit Hakkında

Marmara Tel Çit genç ve dinamik bir tel çit firmasıdır. Henüz kurulalı uzun bir zaman olmamasına rağmen müşterileri tarafından ustalıkla yaptığı, kaliteli işler sayesinde fark edilmiş ve onlarca tel çevirme işine imza atmıştır. İstanbul, Kocaeli, İzmit, Adapazarı, Yalova bölgesinde panel-tel çit, tel örgü, jiletli tel örgü, dekoraçim (çim çit), spor saha tel uygulamaları işlerini, müşterilerinin arzusu ve kendi vizyonu doğrultusunda, sağlam, hızlı, ucuz bir şekilde montajlayarak referanslarını oldukça genişletmiştir.

Marmara Tel Çit‘in vizyonu her zaman birinci sınıf işçilik ve ucuz fiyat politikasıdır. Bunu özellikle Kocaeli’de yaptığımız birçok iş ile kanıtladık. Fabrikalardan devlet dairelerine, özel mülklerden villalara, boş arsalara kadar birçok alanı tel çit, tel örgü, jiletli tel ile çevirip, sağlamlığı ve kalitesi konusunda müşterilerimizden tam not alarak işlerimizi teslim ettik. Bu sayede tel örgü yaptırmak, panel çit yaptırmak isteyen müşterilerin gözdesi olduk ve ünümüz Yalova’dan Bursa’ya kadar yayıldı. Firmamızın ismini Marmara geneline yayarak bu yüzden değiştirdik. Çünkü bugün İstanbul, Bursa, Yalova, Kocaeli’de durmadan çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu ilginin sebebi, hatta inşaat-yapı sektöründen bile teklifler almamızın sebebinin çalışkanlığımız, zamanında iş teslimi, ucuz işçilik, sağlam montaj olduğunu tekrar belirtelim.

Eğer sizde  İstanbul, Kocaeli, İzmit, Adapazarı, Yalova bölgesinde panel-tel çit, tel örgü, jiletli tel örgü, dekoraçim (çim çit), spor saha tel uygulamaları işlerini yaptıracak bir firma arıyorsanız ve zamanında iş teslimi, ucuz fiyat politikası, sağlam montaj konusunda ısrarcı iseniz, o halde bizimle çalışmamak için hiç bir sebebiniz kalmıyor. Marmara Tel Çit ile çalışmak için bizi aramanız veya [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İşi bize teslim ettikten sonra arkanıza yaslanın ve tel örgü işinin nasıl ustalıkla kısa sürede halledildiğine şahit olun.

Neden Biz?

Kaliteli Malzeme

Galvaniz teller, metal direkler, paslanmaz yapı ve İso belgeli malzemeler ile çitlerimiz ve tel örgülerimiz birinci sınıf malzemelerdir. Uzun süre dayanma garantileri mevcuttur. Birinci sınıf malzemeler, birinci sınıf işçilikle buluşunca, ortaya mükemmel bir çit sistemi çıkacaktır.

Kaliteli İşçilik

Çitlerin, tel örgülerin kalitesi tartışılmaz ama peki ya onları montajlayacak ustalar. Ustalarımız çit işinde uzman tecrübeli kişilerdir. Sağlamlık ve dürüstlük ilkesi ile işinizi hızlı ve sorunsuz şekilde bitireceklerdir. Nihayetinde zamanında teslim edilen kaliteli bir iş çıkacaktır.

Afetlere dayanıklı

Birinci sınıf malzemelerimiz, pvc kaplı galvaniz panel çitlerimiz, kaliteli işçiliğin getirdiği sağlamlık ilkesi ile buluşunca size uzun ömürlü bir iş olarak geri dönecektir. Güneş, fırtına ve seller çitlerinizi kısa sürede etkilemeyecektir.

Hesaplı Çitçi

Piyasada çit işi oldukça yüksek fiyatlarla bilinir. Fakat biz çitlerimizi kendimiz üretiyor ve montajlıyoruz. Bu sayede size daha düşük teklifler verme imkanımız oluyor. İşin sonunda, çitlerinizi ne kadar ucuza mal ettiğimize şaşıracaksınız.

Uzun Ömürlü

Çitlerimiz, tel örgülerimiz, beton ve demir direklerimiz birinci sınıf hammaddelerden üretildiği için seneler geçse bile sağlamlığını kaybetmeyecektir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz tam anlamı ile yaptığımız işten memnun kalmadıkça işimizin başından ayrılmıyoruz. Müşterilerimiz bizim elimizi sıkarak gülümsediği anda işimizi bitirip evimize dönüyoruz.