Lake Mutfak Dolapları Beşiktaş Mutfak’ta

Lake mutfak dolapları son yılların en gözde mutfak kapak modellerindendir. Özellikle son 5 senedir yükselen country lake mutfak dolabı modelleri trendi, lake kapakların yıldızını oldukça parlattı. Peki nedir bu lake mutfak dolapları?

Lake kapaklar mdflam üzerine atılan koruyucu astar ve lake boyasından ibarettir. Bu sebeple ahşap tonlarına en çok yakınlaşabilen mutfak dolabı modelidir. Lake boyası pürüzsüz ve hava, nem geçirmez yapıya sahip olsa da ahşap görünümünü maskeleyecek bir pvc kaplamaya sahip değildir. Bu yüzden son yıllarda Avrupa ve Amerika mutfak piyasasında lake mutfak dolapları oldukça fazla ilgi görmektedir.

lake mutfak dolapları

Lake mutfak dolaplarının fiyatları nedir?

Lake mutfaklar diğer modellere nazaran pahalı değildir. Yani akrilik, high gloss veya membran modellerden bahsediyoruz. Fiyatlar hemen hemen aynıdır. Yani ortalama on metrekarelik bir mutfağa lake mutfak dolapları yaptırmak 3.500 tl civarı bir fiyattan başlar. Seçeceğiniz aksesuarlar veya tezgahın kalitesine göre fiyatlar farklılıklar gösterebilir. Seçeceğiniz evye bile fiyat konusunda oldukça yüksek farklılıklar yaratabilir.

Lake Mutfakların Avantajları

  • Lake mutfaklar oldukça klas bir görünüme sahiptir.
  • Özellikle klasik modellerde en çok lake kapaklar kullanılır.
  • Boyasını yenileyebilme imkanı vardır. Böylece sıkılınca değiştirebilirsiniz.
  • Lake kapaklar nem ve hava geçirmezdir.

Sizde eğer lake mutfak dolapları yaptırmaya karar verirseniz mutlaka http://www.besiktasmutfak.com/lake-mutfak-dolaplari/ adresine uğrayın ve hemen fiyat alın.

Beşiktaş Mutfak sitesinden alıntı:

Lake Kapak Nedir?

Lake mutfak dolabı modelleri son yılların en popüler mutfak kapak çeşididir. Uzun ömürlü, neme, buhara, solmaya dayanıklı bu kapağın üretimi diğerlerinden oldukça farklıdır. Akrilik kapaklar, membran kapaklar, laminant kapaklar, high gloss kapaklar mdf üzerine tutkal ile yapıştırılan pvc kalıp ile elde edilir. Oysa Lake mutfak kapakları bir ahşap boyama tekniğidir. ilk olarak ham MDF üzerine atılan birinci sınıf polyester ile kalıplanır lake kapak. Sonrasında üzerine astar atılır ve en son poliüretan boyalarla boyanır. Renk kartelası mevcut değildir. Sonsuz renk seçeneği uygulanabilir Lake kapaklar uzun ömürlü ve tüm sağlık belgelerine sahip, solunabilir poliüretan boya ile kaplıdır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir