Reliable construction service since 1973. We are not just building houses. We are building dreams.

Alan Çevirme Hizmetlerimiz

Panel Çit

Panel çit son yılların en gözde ve ucuz çit sistemidir. Pvc kaplı galvaniz çitler aynı zamanda oldukça uzun ömürlüdür. Kurulumu da gayet pratik olan Panel Çitler özellikle özel alan, bahçe çiti çevirmede oldukça fazla tercih edilen biz alan çevirme hizmetidir.

Tel Örgü

Galvaniz tel örgünün ömrü neredeyse 30 yıldır. Bu kadar uzun süre içerisinde paslanmadan, bozulmadan arsalarınızı ve özel mülklerinizi dayanıklı tel örgü ile çevirtebilirsiniz. İstediğiniz mm-aralıklarında, pvc kaplı, ve jiletli-dikenli olarak tercih edilebilir.

Dikenli-Jiletli Tel Örgü

Kullanım alanı yüksek güvenlik talep edilen alanlardır. Özel mülkler, askeri alanlar veya tercihe göre bahçelerde bile kullanılabilir. Hem jiletli hemde dikenli seçenekleri mevcuttur. Tel örgü, panel çit, tel çit üzerine monte edilebilir.

Dekoraçim

Son yıllarda genellikle büyük sitelerin alan çevrelemesinde çim çitler kullanılır. Çünkü oldukça doğal bir görünümü vardır. Neredeyse organik çim çitlerden ayırt edilemez. Yanmaya dayanıklı yüksek kaliteli malzemeden üretilir.

Spor Saha Uygulamaları

Antreman alanı, halı sahalar, tenis kortları gibi kapalı spor alanları için isterseniz boru kafesli panel çit uygulamaları veyahut tel örgü sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Pano Çit

Birbirine yakın veya kısa dikdörtgen demir direklerin arasına veya içine yerleştirilen, genelde duvar yükseltmek için kullanılan bir çit çeşididir.

Yalova Tel Çit Hakkında

Marmara Tel Çit genç ve dinamik bir tel çit firmasıdır. Yalova Panel Çit ise firmamızın Yalova’daki ofisinde panel çittel çit, tel örgü, jiletli tel örgü, dekoraçim (çim çit), spor saha tel uygulamaları hizmetlerinin verildiği ortak firmasıdır. Marmara Tel Çit olarak Kocaeli, Yalova illerinde hizmet vermekteyiz. Şimdiden onlarca işe imzasını atan firmamız Yalova’da panel çit, tel örgü denilince akla gelen başat firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir. Çünkü verdiğimiz hizmet hem hızlı, hem de oldukça hesaplı. Bu yüzden yalova panel çit firmaları denilince akla gelen ilk kurumlardan biriyiz.

Yalova’da Bir Numaralı Çitçi Olma Yolunda…

Yalova merkez, Çınarcık, Koruköy, Elmalık Köyü, Akköy, Armutlu, Kadıköy ve Termal hizmet sahamıza giriyor. Bugüne kadar Yalova’da birçok tel çit çevirme hizmetinde bulunduk. Tel Örgü ve panel çit konusunda bir çok işe imza attık.  İşlerimiz bölümünde yer alan Yalova tel örgü işlerimizi inceleyebilirsiniz. Amacımız Yalova’da bir numaralı çit firması olmak. Bunun için ekibimizi ve çalışma sistemimizi kusursuzca hazırladık.

Özenli çalışma, kaliteli malzeme, zamanında teslim iş…

Yalova bizim için herhangi bir ticaret noktası değildi. Bizim doğduğumuz şehirdi. Bu yüzden Kocaeli’deki işlerimizi büyüttük ve tel çit, panel çit, tel örgü hizmeti vermek üzere ofisimizi hazırladık. Daha şimdiden birçok işe imza attık

Yalova Elmalık Köyünde 20 dönümlük arazi üzerinde yaptığımız jiletli tel örgü çalışmamızdan bir kare.

Özellikle tel örgü ve panel çit konusunda geçmişten gelen bir uzmanlığımız var. Ve bu uzmanlığı iyi planlı bir çalışma ile müşterilerimize dürüst ve sağlam işçilik ve en tabii ekonomik maliyetler olarak yansıtıyoruz. Yani bir işten elde ettiğimiz ekonomiyi müşterilerimize verdiğimiz fiyatlara yansıtıyoruz.

Yalova‘da özellikle arsa ve villa tarzı evlerin tel örgü, panel çit ile çevrilmesi konusunda büyük bir talep var.

Soru ve Cevap

Panel Çit Nedir?

Panel çit sistemleri ülkemizde oldukça rağbet gören bir çit sistemidir. Paslanmaz çelik galvaniz tellerin pvc veya pres boya ile kaplanması ile ortaya çıkan panel çitler genellikle 1-3 metre arası en-boy oranına sahip, 1,5-5 cm arası konumlamış 1-3 mm tellerin birleşiminden oluşan oldukça hafif ama dayanıklı çit sistemidir. 1-3 metre arası konumlandırılan demir borulara vidalanarak çit çevrilir; üzerine jiletli tel montajı yapılabilir. Veyahut file kaplama ile hafif ve ucuz bir alan çevreleme hizmeti sağlayabilir.

Panel çitlerin ülkemizde yaygın bir kullanım alanı vardır

Panel Çit Fiyatları Nelerdir?

Panel çit firmaları genellikle çit fiyatları konusunda döviz kurlarına göre fiyatlandırma yükselişine geçmiştir. Fakat biz Marmara  Tel Çit ailesi olarak birkaç giderden tasarruf ederek bu artışları müşterilerimize yansıtmamakta kararlıyız. Fakat eğer metre kare veya dönüm fiyatları ile ilgili bilgi almak isterseniz iletişim sayfamıza uğrayın ve mutlaka bize ulaşın. Çok kısa sürede fiyatlandırma yaparak mesaj olarak size geri dönebiliriz.

Panel Çit ve Tel Çit Arasında Fark Var mı?

İkisi de aynıdır. Tel örgü veya pano çit yapı, şekil, çevreleme olarak farklı işlemler gerektirir fakat Tel çit firmaları ve panel çit firmaları ve işçilikleri aynı şeyi temsil ederler.

Panel çit ve tel çit aynı alan çevreleme ürünüdür

Panel Çit Dayanıklı mıdır?

Panel çit sizi duvar veya beton perde ile bahçenizi, arsanızı kapamaktan kurtarır. Böylece yüksek maliyet ve ışık girdisini azaltmak sorunu ile karşılaşmazsınız. Kalın, bükülmez, paslanmaz çelik galvaniz tellerin arası enine ve boyuna 2-7 cm arası aralıktadır. 1-3 metre arası paneller, demir borular arasına vidalanır ve işte bahçe çitiniz hazır. İsterseniz sarmaşık veya birçok botanik ile, isterseniz çim çit ile veyahut file naylon ile dışarısı ile bağınızı kesebilirsiniz.

Panel çitler beton temelli demir borulara vidalanır. Dayanıklılığı ve mukavemeti oldukça yüksektir.

Tel Örgü Nedir?

Tel örgü sistemleri yeni nesil çitlerin atasıdır ve her daim kullanılmaya devam etmektedir. Bir asırdır arsa, bağ, bahçe, özel mülk, askeri alan çevreleme işinin lideri olan tel örgü sistemleri Marmara Tel Çit‘in de uzmanlık alanıdır. Kısaca nedir konusuna açıklık getirelim şimdi. Tel örgü, galvaniz çelik 3mm*5mm tellerin birbirine makine ile örülmesi yoluyla elde edilir. Esnektir fakat bir o kadar da sağlamdır. Bu yüzden dayanıklılığı oldukça yüksektir. Paslanmaz galvaniz telleri soğuk, sıcak demeden neredeyse 15 yıl boyunca yıpranma endişesi gerektirmez.

Bugüne kadar Kocaeli, Sakarya, Yalova’da birçok tel örgü işini alnımızın akı ile tamamladık. Kocaeli tel örgü işlerini birinci sınıf makinelerde örülmüş en kaliteli tellerle montajladık. Müşterilerimizin arzusuna göre dikenli veya jiletli, beton direkli veya demir direkli tel örgü montajlarımızı kusursuz işçilik ve ucuz fiyatlarla teslim ettik. Tel örgü fiyatları konusunda panel çit fiyatlarında olduğu gibi yine en iyi ücretlendirmeyi yaptık.

Yalova Elmalık köyünde hayata geçirdiğimiz jiletli tel örgü işimizden bir kare. Beton direk yerine demir direklerle teller örülmüştür.

Jiletli veya Dikenli Tel Örgü:

Tel örgü sistemlerinde eğer güvenlik artırılmak istenirse, borulardan bırakılan yarım metrelik pay üzerine jiletli veya dikenli tel örülür. Tıpkı tel örgü gibi paslanmaz galvanizden elde edilen jiletler-teller elmas kerpeten yardımı ile bile kolayca kesilemez. Onarması ve koruması kolaydır. Genellikle yüksek güvenlik gerektiren arazilerde tercih edilir. Yırtıcı hayvan veya hırsızları caydırmak için birebir çözümdür.

Sakarya tel örgü işi…. Beton direk ve dikenli tel ile montajlanmıştır.

Tel Örgü Fiyatları Nedir?

Tel örgü için fiyatlandırma yaparken ekstra maliyetler önemlidir. Güvenlik için jilet veya dikenli tel; demir boru veya beton direkler ile montajlar arasında fiyat farkı mevcuttur. Harika fiyatlarımızı öğrenmek için [email protected]‘a mail atabilir veya iletişim sayfamızdaki numaralardan irtibat kurabilirsiniz.

Homify linkimiz için tıklayınız!

Neden Biz?

Kaliteli Malzeme

Galvaniz teller, metal direkler, paslanmaz yapı ve İso belgeli malzemeler ile çitlerimiz ve tel örgülerimiz birinci sınıf malzemelerdir. Uzun süre dayanma garantileri mevcuttur. Birinci sınıf malzemeler, birinci sınıf işçilikle buluşunca, ortaya mükemmel bir çit sistemi çıkacaktır.

Kaliteli İşçilik

Çitlerin, tel örgülerin kalitesi tartışılmaz ama peki ya onları montajlayacak ustalar. Ustalarımız çit işinde uzman tecrübeli kişilerdir. Sağlamlık ve dürüstlük ilkesi ile işinizi hızlı ve sorunsuz şekilde bitireceklerdir. Nihayetinde zamanında teslim edilen kaliteli bir iş çıkacaktır.

Afetlere dayanıklı

Birinci sınıf malzemelerimiz, pvc kaplı galvaniz panel çitlerimiz, kaliteli işçiliğin getirdiği sağlamlık ilkesi ile buluşunca size uzun ömürlü bir iş olarak geri dönecektir. Güneş, fırtına ve seller çitlerinizi kısa sürede etkilemeyecektir.

Hesaplı Çitçi

Piyasada çit işi oldukça yüksek fiyatlarla bilinir. Fakat biz çitlerimizi kendimiz üretiyor ve montajlıyoruz. Bu sayede size daha düşük teklifler verme imkanımız oluyor. İşin sonunda, çitlerinizi ne kadar ucuza mal ettiğimize şaşıracaksınız.

Uzun Ömürlü

Çitlerimiz, tel örgülerimiz, beton ve demir direklerimiz birinci sınıf hammaddelerden üretildiği için seneler geçse bile sağlamlığını kaybetmeyecektir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz tam anlamı ile yaptığımız işten memnun kalmadıkça işimizin başından ayrılmıyoruz. Müşterilerimiz bizim elimizi sıkarak gülümsediği anda işimizi bitirip evimize dönüyoruz.